Hulp bij toegankelijkheid

Skip to main content

Guus Beckers brengt bezoek aan museum

Op 25 april hadden we bezoek van Guus Beckers in ons archeologisch museum te Stein.

Guus is de kleinzoon van de beroemde Dr Beckers, hij was op uitnodiging eens komen kijken naar de wisselexpositie die we hadden ingericht met o.a. de titel

DE VERBORGEN COLLECTIE VAN DR BECKERS.

Hoe Rens Dormans ons bestuurslid Guus heeft leren kennen is een bijzonder verhaal, in ieder geval vorige zomer was hij bijna wekelijks bij Guus op de hoeve te vinden en kreeg hij veel spullen die hij weer beschikbaar stelde voor het museum. Ook gisteren weer leuke anekdotes gehoord die belangrijk zijn voor het nageslacht. Zo houden we de geschiedenis levend. Het was wederom een mooie avond met leuke filmpjes, en leuke verhalen.

Bekijk de opname die Stein Lokaal gemaakt heeft. 

beckers op bezoek1b

beckers op bezoek1

beckers op bezoek1a

beckers op bezoek2

beckers op bezoek5

beckers op bezoek6

beckers op bezoek7

beckers op bezoek10

beckers op bezoek11